Pagina's

ღ Only those who care about you can hear you when you are quiet ღ

Google Translate

Volgers

♡ A strong soul shines after every storm ♡
14 mei 2025
Nieuws over mij :

Even een kort bericht. Binnen korte tijd gaan we eerst naar Denemarken op vakantie. Na Pinksteren (Datums nog niet bekend) staan er weer operaties voor mij in de planning aan beide benen en als die genezen zijn pols/hand. Daardoor zal ik weer lange tijd niet kunnen autorijden, soms fotograferen of soms afwezig zijn. Het is complex dus ik ga het verder niet uitleggen. Het positieve is dat ik weer meer tijd voor jullie zal hebben als ik er zelf niet op uit kan.

woensdag 14 juli 2021

Koude- en Kaarspolder Yerseke Zeeland

Vervolg van Yerseke Moer Zeeland


Het broedseizoen loopt weer op zijn einde. Ik vind het altijd een leuk seizoen. De kuikens zijn ook al geringd in dit gebied. Het is moeilijk om af te lezen. 


Visdief (Sterna hirundo)











Groepjes grote sterns (Thalasseus sandvicensis) aan de rand van het gebied. 


Het lijkt of de kleintjes liggen te rusten. 

 Grote stern (Thalasseus sandvicensis)
Visdief (Sterna hirundo)
Kokmeeuw (Chroicocephalus ridibundus)



Deze week ga ik niet. Ik heb andere dingen te doen en er zit ook heel veel wind. Ik ben benieuwd of ze er volgende week nog zijn. 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Thanks for visiting and commenting my blog ! Regards Caroline 🍀

All rights reserved © 2025 Caroline's natuurfotografie Copyright

Deze blog is beveiligd met een SSL Certificaat.